Archiwalny wykaz prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów z okresu 1 września 2011 – 4 grudnia 2015

Ilość rekordów w bazie

1587
Numer projektu Tytuł Organ odpowiedzialny za opracowanie projektu Osoba odpowiedzialna (imię, nazwisko, stanowisko lub funkcja) za opracowanie projektu Organ odpowiedzialny za przedłożenie projektu RM Planowany termin przyjęcia projektu przez RM
UC167 MF
Jarosław Neneman Podsekretarz Stanu MF II kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 21 lipca 2015 r. Więcej
UD209 MZ
Sławomir Neumann Sekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 28 lipca 2015 r. ze zmianami Więcej
UD210 MZ
Beata Małecka-Libera Sekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 7 lipca 2015 r. ze zmianami Więcej
RD424 MG
Anna Nemś Sekretarz Stanu MG Więcej
UD208 MZ
Anna Łukasik Podsekretarz Stanu MZ Więcej
UB33 MPiPS
Elżbieta Seredyn Podsekretarz Stanu MPiPS II kwartał 2015 r. Więcej
RD422 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 4 września 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD423 MS
Monika Zbrojewska Podsekretarz Stanu MS ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 24 lipca 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
ID218 MSZ
Konrad Pawlik Podsekretarz Stanu MSZ ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 18 sierpnia 2015 r. Więcej
ID219 MG
Grażyna Henclewska Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 28 kwietnia 2015 r. ze zmianami Więcej
UA56 MF
Jarosław Neneman Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 26 maja 2015 r. Więcej
UD207 MF
Jarosław Neneman Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 2 czerwca 2015 r. Więcej
RD421 MIiR
Sławomir Żałobka Podsekretarz Stanu MIiR ZREALIOZWANY - Rada Ministrów przyjęła 13 lipca 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
UD206 MG
Ilona Antoniszyn-Klik Podsekretarz Stanu MG Więcej
RD420 MG
Arkadiusz Bąk Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 3 listopada 2015 r. Więcej
ZD120 MPiPS
Jacek Męcina Sekretarz Stanu MPiPS Więcej
UC165 MS
Monika Zbrojewska Podsekretarz Stanu MS II kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 7 lipca 2015 r. Więcej
UC164 MPiPS
Radosław Mleczko Podsekretarz Stanu MPiPS II kwartał 2015 r. Więcej
ID217 MIiR
Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 7 maja 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
UD205 MIiR
Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 18 sierpnia 2015 r. z autopoprawką Więcej
UB32 MAiC
Stanisław Huskowski Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 9 czerwca 2015 r. z autopoprawką Więcej
UD204 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 26 maja 2015 r. Więcej
RD418
Marcin Korolec Sekretarz Stanu ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 13 kwietnia 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD419
Marcin Korolec Sekretarz Stanu ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 10 kwietnia 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
ZC41 MAiC
Małgorzata Olszewska Podsekretarz Stanu MAiC II kwartał 2015 r. Więcej
UB31 MSW
Grzegorz Karpiński Sekretarz Stanu MSW Więcej
RD416 MG
Jerzy Witold Pietrewicz Sekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 20 kwietnia 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD417 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON Więcej
UD203 MAiC
Marek Wójcik Podsekretarz Stanu MAiC Więcej
UC163 MF
Izabela Leszczyna Sekretarz Stanu MF II kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 16 czerwca 2015 r. Więcej
UA55 MG
MS
Mariusz Haładyj Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 12 maja 2015 r. Więcej
RD414 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 25 marca 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD415 MSP
Cezary Gabryjączyk Podsekretarz Stanu MSP ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 23 października 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD412 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 25 maja 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD413 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 12 czerwca 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RD411 MF
Jacek Kapica Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 23 marca 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RC64 MRiRW
Zofia Szalczyk Podsekretarz Stanu MRiRW I kwartał 2016 r. Więcej
RC65 MRiRW
Zofia Szalczyk Podsekretarz Stanu MRiRW II kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 5 maja 2015 r. w trybie obiegowym Więcej
RC66 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW I kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 10 lutego 2015 r. Więcej
UD202 MPiPS
Marek Bucior Podsekretarz Stanu MPiPS ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 14 kwietnia 2015 r. Więcej

do góry