Archiwalny wykaz prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów z okresu 1 września 2011 – 4 grudnia 2015

Ilość rekordów w bazie

1587
Numer projektu Tytuł Organ odpowiedzialny za opracowanie projektu Osoba odpowiedzialna (imię, nazwisko, stanowisko lub funkcja) za opracowanie projektu Organ odpowiedzialny za przedłożenie projektu RM Planowany termin przyjęcia projektu przez RM
UD44 MF
Maciej Grabowski Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - RM przyjęła 6 sierpnia 2013 r. ze zmianami Więcej
RD153 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 15 listopada 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD151 MSW
KSS
Jacek Cichocki Minister Spraw Wewnętrznych MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 21 grudnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
ZD48 MSZ
Artur Nowak-Far Podsekretarz Stanu MSZ WYCOFANY Więcej
RD150 MPiPS
Jacek Męcina Sekretarz Stanu MPiPS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 10 sierpnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
ZD47 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej gen. dyw. Mirosław Różański Dyrektor Dep. Strategii i Planowania Obronnego MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 4 grudnia 2012 r. Więcej
UD42 MZ
Sławomir Neumann Sekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - RM przyjęła 20 listopada 2012 r. Więcej
RD149 MEN
Maciej Jakubowski Podsekretarz Stanu MEN ZREALIZOWANY - RM przyjęła 14 sierpnia 2012 r. Więcej
ID71 MEN
Maciej Jakubowski Podsekretarz Stanu MEN ZREALIZOWANY - RM przyjęła 14 sierpnia 2012 r. Więcej
UA21 MS
RCL
Grzegorz Wałejko Podsekretarz Stanu MS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 14 sierpnia 2012 r. Więcej
UB8 MPiPS
RCL
Jacek Męcina Sekretarz Stanu MPiPS Więcej
ZD43 MF
Dorota Podedworna-Tarnowska Podsekretarz Stanu MF WYCOFANY Więcej
ZD44 MF
Wojciech Kowalczyk Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - RM przyjęła 29 stycznia 2013 r. Więcej
ZD45 MF
Wojciech Kowalczyk Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - RM przyjęła 16 kwietnia 2013 r. Więcej
ZD46 MAiC
Andrzej Ręgowski Podsekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - RM przyjęła 27 listopada 2012 r. Więcej
UD41 MSW
Roman Dmowski Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 24 października 2012 r. (jako jeden projekt połączony z poz. UD28) Więcej
RD148 MF
Hanna Majszczyk Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - RM przyjęła 29 października 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
UC66 MIiR
Paweł Olszewski Sekretarz Stanu MIiR Więcej
ZD41 MSW
Michał Deskur Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 24 października 2012 r. Więcej
ZD42 MSW
Michał Deskur Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 20 listopada 2012 r. Więcej
RD146 MSW
Roman Dmowski Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 9 sierpnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD147 MSW
(KGSG)
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 15 października 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
ID70 MTBiGM
Andrzej Massel Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 18 lipca 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD144 MG
Ilona Antoniszyn - Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 22 stycznia 2013 r. (ze zmianami) Więcej
RD145 MG
Ilona Antoniszyn - Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 27 grudnia 2012 r. z autopoprawką Więcej
UD40 MTBiGM
RCL
Piotr Styczeń Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 11 września 2012 r. Więcej
ZB7 MSW
Michał Deskur Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 20 listopada 2012 r. Więcej
ZC28
Janusz Zaleski Podsekretarz Stanu I kwartał 2014 r. - ZREALIZOWANY - RM przyjęła 21 stycznia 2014 r. Więcej
UC65
Stanisław Gawłowski Sekretarz Stanu IV kwartał 2013 r. - ZREALIZOWANY - RM przyjęła 14 stycznia 2014 r. ze zmianami Więcej
ID69 MRR
Marceli Niezgoda Podsekretarz Stanu MRR ZREALIZOWANY - RM przyjęła 16 lipca 2013 r. Więcej
ZD40 MG
Mariusz Haładyj Podsekretarz Stanu MG WYCOFANY Więcej
UD39 MSW
we współpracy z MS
Roman Dmowski Podsekretarz Stanu MSW WYCOFANY Więcej
ZC27 MNiSW
Prof. dr hab. Maria Elżbieta Orłowska Sekretarz Stanu MNiSW I kwartał 2013 r. - ZREALIZOWANY - RM przyjęła 12 marca 2013 r. z autopoprawką Więcej
RD141 MAiC
Magdalena Młochowska Podsekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - RM przyjęła 10 lipca 2012 r. (ze zmianami) Więcej
RD142 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 7 września 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD143 MPiPS
Marek Bucior Podsekretarz Stanu MPiPS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 12 lipca 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
ID68 MPiPS
Władysław Kosiniak - Kamysz Minister Pracy i Polityki Społecznej MPiPS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 24 sierpnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
UD37 UZP
Jacek Sadowy Prezes Urzędu Zamówień Publicznych Prezes UZP ZREALIZOWANY - RM przyjęła 12 lutego 2013 r. (ze zmianami) Więcej
ZD37 MZ
Piotr Warczyński Podsekretarz Stanu MZ Więcej
ZD38 MZ
Sławomir Neumann Sekretarz Stanu MZ Więcej