Archiwalny wykaz prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów z okresu 1 września 2011 – 4 grudnia 2015

Ilość rekordów w bazie

1587
Numer projektu Tytuł Organ odpowiedzialny za opracowanie projektu Osoba odpowiedzialna (imię, nazwisko, stanowisko lub funkcja) za opracowanie projektu Organ odpowiedzialny za przedłożenie projektu RM Planowany termin przyjęcia projektu przez RM
RC37 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 12 marca 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD184 MTBiGM
Andrzej Massel Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 17 kwietnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
UD56 MS
Stanisław Chmielewski Sekretarz Stanu MS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 28 maja 2013 r. Więcej
UA25 MPiPS
Radosław Mleczko Podsekretarz Stanu MPiPS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 29 kwietnia 2013 r. ze zmianami Więcej
RD183 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej gen. Mieczysław Cieniuch Szef Sztabu Generalnego WP MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 18 grudnia 2012 r. Więcej
UC75 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW I kwartał 2013 r. - ZREALIZOWANY - RM przyjęła 2 lipca 2013 r. Więcej
ID77 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 8 lutego 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RC29 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 19 grudnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RC30 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 29 listopada 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD175 MTBiGM
Piotr Styczeń Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 7 stycznia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD176 MTBiGM
Piotr Styczeń Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 7 stycznia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD177 MG
Mieczysław Kasprzak Sekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 12 lutego 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD178 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 29 listopada 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD179 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 18 grudnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD180 MG
Ilona Antoniszyn - Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 13 sierpnia 2013 r. Więcej
RD181 MG
Ilona Antoniszyn - Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 17 grudnia 2013 r. Więcej
RD182 MG
Ilona Antoniszyn - Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła w dniu 8 kwietnia 2014 r. Więcej
UA24 MG
Mariusz Haładyj Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 24 października 2012 r. (ze zmianami) Więcej
UC74 MG
Tomasz Tomczykiewicz Sekretarz Stanu MG WYCOFANY Więcej
RD174 MZ
Sławomir Neumann Sekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - RM przyjęła 8 maja 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
UC73 MF
Maciej Grabowski Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - RM przyjęła 7 maja 2013 r. Więcej
RD173 MSiT
Joanna Mucha Minister Sportu i Turystyki MSiT WYCOFANY Więcej
UA23 MF
Wojciech Kowalczyk Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - RM przyjęła 27 listopada 2012 r. Więcej
ZA30 MG
Mariusz Haładyj Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 23 kwietnia 2013 r. ze zmianami Więcej
ZD56 MSW
Michał Deskur Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 20 listopada 2012 r. (ze zmianami) Więcej
RD172 MPiPS
Jarosław Duda Sekretarz Stanu MPiPS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 7 listopada 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
UC72 MS
Michał Królikowski Podsekretarz Stanu MS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 21 listopada 2013 r. z autopoprawkami Więcej
RD171 MAiC
Włodzimierz Karpiński Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - RM przyjęła 27 listopada 2012 r. Więcej
RD169 MZ
Sławomir Neumann Sekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - RM przyjęła 18 grudnia 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD170 MTBiGM
Anna Wypych-Namiotko Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 30 listopada 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
ID76 MAiC
Włodzimierz Karpiński Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - RM przyjęła 27 listopada 2012 r. Więcej
RD168
WUG
Piotr Litwa Prezes Wyższego Urzędu Górniczego ZREALIZOWANY - RM przyjęła 15 października 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
UB10 RCL
Jacek Krawczyk Wiceprezes Rządowego Centrum Legislacji RCL ZREALIZOWANY - RM przyjęła 8 stycznia 2013 r. Więcej
UB11 RCL
Jacek Krawczyk Wiceprezes Rządowego Centrum Legislacji RCL ZREALIZOWANY - RM przyjęła 5 marca 2013 r. Więcej
ID75 MSiT
Joanna Mucha Minister Sportu i Turystyki MSiT WYCOFANY Więcej
UD55 MG
Tomasz Tomczykiewicz Sekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 2 stycznia 2013 r. z autopoprawką Więcej
RC28
Beata Jaczewska Podsekretarz Stanu ZREALIZOWANY - RM przyjęła 25 października 2012 r. w trybie obiegowym Więcej
RD166
WUG
Prezes Wyższego Urzędu Górniczego Więcej
RD167 MSP
Tomasz Lenkiewicz Podsekretarz Stanu MSP WYCOFANY Więcej
ZD55 MTBiGM
Piotr Styczeń Podsekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 8 października 2013 r. Więcej