Archiwalny wykaz prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów z okresu 1 września 2011 – 4 grudnia 2015

Ilość rekordów w bazie

1587
Numer projektu Tytuł Organ odpowiedzialny za opracowanie projektu Osoba odpowiedzialna (imię, nazwisko, stanowisko lub funkcja) za opracowanie projektu Organ odpowiedzialny za przedłożenie projektu RM Planowany termin przyjęcia projektu przez RM
RD274 MSW
Stanisław Rakoczy Podsekretarz Stanu MSW WYCOFANY Więcej
ID150 MZ
Cezary Rzemek Podsekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - RM przyjęła 15 stycznia 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
UD137 MF
Wojciech Kowalczyk Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła w dniu 29 kwietnia 2014 r. Więcej
RD272 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 27 listopada 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
UA38 Komisja Kodyfikacyjna Prawa Budowlanego
Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu MIiR Więcej
UC108 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW II kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 19 maja 2015 r. ze zmianami Więcej
UB21 MIiR
Zbigniew Rynasiewicz Sekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła w dniu 29 kwietnia 2014 r. Więcej
UB22 MPiPS
Elżbieta Seredyn Podsekretarz Stanu MPiPS ZREALIZOWANY - RM przyjęła 13 maja 2014 r. Więcej
UD136 MSW
Marcin Jabłoński Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 4 marca 2014 r. Więcej
RD270 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 22 listopada 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD271 Główny Lekarz Weterynarii
Janusz Związek Główny Lekarz Weterynarii MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 17 stycznia 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
ID149 MG
Ilona Antoniszyn - Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - RM przyjęła 18 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
UD135 MIiR
RCL
Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 3 marca 2015 r. Więcej
ID146 MIiR
Iwona Wendel Podsekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - RM przyjęła 8 stycznia 2014 r. Więcej
ID147 MIiR
Marceli Niezgoda Podsekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - RM przyjęła 11 lutego 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD267 MAiC
Stanisław Huskowski Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - RM przyjęła 22 listopada 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD268 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 3 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
ID148 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 9 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD269 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 16 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
ID145 MTBiGM
Zbigniew Rynasiewicz Sekretarz Stanu MTBiGM ZREALIZOWANY - RM przyjęła 10 grudnia 2013 r. Więcej
RD266 MRiRW
Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 29 listopada 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
ZD88 MSW
Marcin Jabłoński Podsekretarz Stanu MSW WYCOFANY Więcej
RD265 MIiR
Paweł Olszewski Sekretarz Stanu MIiR Więcej
ID144 MSiT
Joanna Mucha Minister Sportu i Turystyki MSiT ZREALIZOWANY - RM przyjęła 21 listopada 2013 r. Więcej
RD264 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 3 stycznia 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
UC107
RCL
Janusz Ostapiuk Podsekretarz Stanu IV kwartał 2014 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 17 lutego 2015 r. z autopoprawkami Więcej
UD134 MSW
Rafał Magryś Podsekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 4 marca 2014 r. Więcej
ID142 MRiRW
Krystyna Gurbiel Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 14 lipca 2015 r. z autopoprawką Więcej
ID143 MRiRW
Krystyna Gurbiel Podsekretarz Stanu MRiRW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 14 lipca 2015 r. ze zmianami Więcej
RD261 Prezes GUS
Janusz Witkowski Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Rada Statystyki ZREALIZOWANY - RM przyjęła 17 lutego 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD262 Prezes GUS
Janusz Witkowski Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Rada Statystyki ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 24 grudnia 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD263 Prezes GUS
Janusz Witkowski Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Rada Statystyki WYCOFANY Więcej
UC106 MSZ
Artur Nowak-Far Podsekretarz Stanu MSZ IV kwartał 2013 r. - ZREALIZOWANY - RM przyjęła 15 października 2013 r. Więcej
RD254 Prezes GUS
Janusz Witkowski Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Rada Statystyki ZREALIZOWANY - RM przyjęła 10 stycznia 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD255 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 20 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD256 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 19 marca 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD257 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON Więcej
RD258 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 17 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD259 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 20 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej
RD260 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - RM przyjęła 17 grudnia 2013 r. w trybie obiegowym Więcej

do góry