Archiwalny wykaz prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów z okresu 1 września 2011 – 4 grudnia 2015

Ilość rekordów w bazie

1587
Numer projektu Tytuł Organ odpowiedzialny za opracowanie projektu Osoba odpowiedzialna (imię, nazwisko, stanowisko lub funkcja) za opracowanie projektu Organ odpowiedzialny za przedłożenie projektu RM Planowany termin przyjęcia projektu przez RM
UC125 MF
Dorota Podedworna-Tarnowska Podsekretarz Stanu MF IV kwartał 2014 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 31 marca 2015 r. Więcej
RD331 MRiRW
Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi MRiRW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 5 listopada 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
ZC37 MAiC
Roman Dmowski Podsekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 4 sierpnia 2015 r. Więcej
RD330 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 10 listopada 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD329 MEN
Przemysław Krzyżanowski Podsekretarz Stanu MEN ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 29 lipca 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
UD154 MF
Janusz Cichoń Sekretarz Stanu MF II kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 19 maja 2015 r. z autopoprawkami Więcej
UD155 MON
RCL
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 14 kwietnia 2015 r. ze zmianami Więcej
ID182 MEN
Przemysław Krzyżanowski Podsekretarz Stanu MEN ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 29 lipca 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD328 MG
Ilona Antoniszyn-Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła w dniu 20 maja 2014 r. Więcej
RC55 MIiR
Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu MIiR Więcej
ID181 MEN
Tadeusz Sławecki Sekretarz Stanu MEN ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 8 lipca 2014 r. Więcej
ZD102 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON Więcej
UC123 MKiDN
Andrzej Wyrobiec Podsekretarz Stanu MKiDN I kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 17 marca 2015 r. Więcej
ID180 MKiDN
Małgorzata Omilanowska Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego MKiDN ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 28 lipca 2015 r. Więcej
UC121 MG
Tomasz Tomczykiewicz Sekretarz Stanu MG IV kwartał 2014 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 10 marca 2015 r. ze zmianami Więcej
UC122 MIiR
Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu MIiR III kwartał 2015 r. Więcej
ZD101 MF
Jacek Kapica Podsekretarz Stanu MF Więcej
ZD100 MG
Mariusz Haładyj Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 24 lutego 2015 r. ze zmianami Więcej
ZC36 MIiR
Marceli Niezgoda Podsekretarz Stanu MIiR I kwartał 2015 r. - ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 24 lutego 2015 r. Więcej
ID179 MZ
Cezary Rzemek Podsekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - RM przyjęła 28 maja 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
UA44 MS
Jerzy Kozdroń Sekretarz Stanu MS Więcej
RD327 MF
Dorota Podedworna - Tarnowska Podsekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 3 października 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
ID178 MSiT
Tomasz Jędrzejczak Podsekretarz Stanu MSiT ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 18 sierpnia 2015 r. Więcej
ID177 MAiC
Stanisław Huskowski Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 26 sierpnia 2014 r. Więcej
RD324 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 28 maja 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD325 MG
Ilona Antoniszyn-Klik Podsekretarz Stanu MG ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła w dniu 20 maja 2014 r. Więcej
RD326 MON
Tomasz Siemoniak Minister Obrony Narodowej MON WYCOFANY Więcej
UD153 MAiC
Stanisław Huskowski Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 26 sierpnia 2014 r. Więcej
RD322 MAiC
Stanisław Huskowski Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 26 sierpnia 2014 r. Więcej
RD323 MAiC
Stanisław Huskowski Sekretarz Stanu MAiC ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 26 sierpnia 2014 r Więcej
ZD99 MF
Janusz Cichoń Sekretarz Stanu MF ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 19 sierpnia 2014 r. z autopoprawką Więcej
ZD98 MG
Ilona Antoniszyn-Klik Podsekretarz Stanu MG Więcej
UD152 MF
Dorota Podedworna-Tarnowska Podsekretarz Stanu MF Więcej
UC120 MRiRW
Tadeusz Nalewajk Podsekretarz Stanu MRiRW WYCOFANY Więcej
RD321 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 5 września 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD318 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 19 maja 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD319 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 19 maja 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD320 MSW
Piotr Stachańczyk Sekretarz Stanu MSW ZREALIZOWANY - RM przyjęła 19 maja 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
RD317 MIiR
Zbigniew Rynasiewicz Sekretarz Stanu MIiR ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 6 sierpnia 2014 r. w trybie obiegowym Więcej
UD151 MZ
Aleksander Sopliński Podsekretarz Stanu MZ ZREALIZOWANY - Rada Ministrów przyjęła 17 czerwca 2014 r. z autopoprawką Więcej