Inne organy doradcze powołane do rozpatrywania określonej sprawy lub grupy spraw

Rządowa Komisja Konkordatowa

Rządowa Komisja Konkordatowa działa na podstawie Konkordatu między Stolica Apostolską i Rzeczypospolitą Polską podpisanego 28 lipca 1993 r. w Warszawie, ratyfikowanego 23 lutego 1998 r. (Dz.U. Nr 51, poz. 318)

Przewodniczący - Jacek Czaputowicz, minister spraw zagranicznych

Metadane

Data publikacji : 18.07.2008
Data modyfikacji : 28.09.2018
Podmiot udostępniający informację:
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Żmijewska Centrum Informacyjne Rządu
Osoba udostępniająca informację:
Beata Żmijewska Centrum Informacyjne Rządu
Osoba modyfikująca informację:
Beata Żmijewska

Opcje strony

do góry